Ovaal zilveren oliebusje met dubbel deksel. R.W. Kijlstra, Leeuwarden, 1900-1925. h. 4 x b. 4,5 x d. 3,5 cm.
Oliebusje
De bovenste deksel is iets gewelfd en gekroond met een gelijkarmig kruis. Het verzonken tweede deksel heeft een bolvormig knopje. De onder en bovenrand van de doos zijn geprofileerd.
Inventarisnummer: | 10942-25 |
Categorie: | Vaatwerk |
Aantal aanvragen:
0
U kunt reageren tot 11-03-2019
Aangevraagd door:
Dit voorwerp is nog niet aangevraagd.