Ovaal zilveren oliebusje met dubbel deksel. R.W. Kijlstra, Leeuwarden, 1900-1925. h. 4 x b. 4,5 x d. 3,5 cm.

Oliebusje

De bovenste deksel is iets gewelfd en gekroond met een gelijkarmig kruis. Het verzonken tweede deksel heeft een bolvormig knopje. De onder en bovenrand van de doos zijn geprofileerd.

Inventarisnummer: 10942-25
Categorie: Vaatwerk

Aantal aanvragen: 0
U kunt reageren tot 11-03-2019

Aangevraagd door:

Dit voorwerp is nog niet aangevraagd.