Kruiswegstaties
Veertien kruiswegstaties, olieverf op doek. In houten profiellijsten met vergulde bies. Voorstellingen met veel figuren.
Inventarisnummer: | 468-16 |
Categorie: | Schilderkunst |
Aantal aanvragen:
1
U kunt reageren tot 31-12-2025
Aangevraagd door:
# | Tijd |
1. | 19:47:28 (13-7) |