Veertien geschilderde kruiswegstaties, Nicolaas Poland, 1916-1917, h. 118 cm, b. 168 cm.

Kruiswegstaties

Veertien kruiswegstaties, olieverf op doek. In houten profiellijsten met vergulde bies. Voorstellingen met veel figuren.

Inventarisnummer: 468-16
Categorie: Schilderkunst

Aantal aanvragen: 1
U kunt reageren tot 31-12-2022

Aangevraagd door:

#Tijd
1.19:47:28 (13-7)