Veertien kruiswegstaties, olieverf op doek. In houten profiellijsten met vergulde bies. Voorstellingen met veel figuren.

De kruisweg is vervaardigd door de Utrechtse schilder Nicolaas Poland in 1916-1917.

h. 118 cm, b. 168 cm.

Veertien kruiswegstaties

Voor deze kruisweg wordt een kerkelijke herbestemming binnen Nederland gezocht.

Inventarisnummer: 468-16
Categorie:

Aantal aanvragen: 4
U kunt reageren tot 31-12-2025

Aangevraagd door:

#Tijd